Na prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé Komárno

Lokalita: Komárno

600,00 €/mes.

73 m²

Úžitková plocha: 73,0 m²

ID: 16756

 
Na prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé KomárnoNa prenájom 2-izbový luxusný byt s nádherným výhľadom na celé Komárno

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické
 • Okná:plastové
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom priestranný moderne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 73mv polyfunkčnom komplexe SOHO TOWER. Dispozične pozostáva z veľkej predsiene, kuchyne, dvoch rozľahlých izieb a kúpeľne. K bytu patria dva balkóny, z ktorých je fantastický výhľad na celé historické centrum mesta. Odkladacie priestory sú veľmi esteticky a prakticky riešené roll-doorovými skriňami. Príjemné bývanie v horúcich dňoch zabezpečujú dve samostatné klimatizované bytové jednotky. Nájomník bude mať k dispozícii strážené parkovacie miesto v oplotenom areáli komplexu.

Objekt SOHO TOWER sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra mesta Komárno, pešej zóny, pevnostného systému, termálneho kúpaliska, v najväčšom a najkrajšom parku mesta, v "PARKU ANGLIA". Dané okolie zabezpečí veľmi príjemné, tiché a pokojné bývanie v prostredí prírody s čistým ovzduším. Celý exteriér bytového domu je zateplený kvalitným termoizolačným materiálom a sú osadené nové plastové okná najvyššej kvality. Tieto stavebné úpravy zabezpečujú hlavný prínos pre zníženie režijných nákladov. K základnej vybavenosti komplexu SOHO TOWER patrí nový, najmodernejší a ekologicky šetrný výťah značky "OTIS" s rekuperáciou (spätné využitie elektrickej energie) a veľmi tichým chodom a videovrátnik. Samozrejmosťou sú bezpečnostné, protipožiarne a proti hlukové vchodové dvere do každého bytu a spoľahlivý kamerový systém.

 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0905886406!


Cena prenájmu : 600,- EUR + 150,- EUR réžia


Dátum poslednej aktualizácie: 12.03.2018

Kontakt

Mám záujem o bližšie informácie
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno byt
na prenájom ID: 14098 49 m²
7,20 €/m²/mes. 350,00 €/mes.
exkluzívne iba u nás
Komárno byt
na prenájom ID: 17083 160 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás
Komárno byt
na prenájom ID: 17887 0 m²
  200,00 €/mes.
NOVÉ
Kolárovo byt
na prenájom ID: 18025 74 m²
6,08 €/m²/mes. 450,00 €/mes.
NOVÉ