Na prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v Komárne

Lokalita: Komárno

510,00 €/mes.

59 m²

Úžitková plocha: 73,0 m²

ID: 16756

REZERVOVANÉ
 
Na prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v KomárneNa prenájom 2-izbový luxusný byt v SOHO Tower v Komárne

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické
 • Okná:plastové
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom priestranný moderne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 59mv polyfunkčnom komplexe SOHO TOWER. Dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne, dvoch rozľahlých izieb a kúpeľne s toaletou. K bytu patrí balkón, z ktorého je fantastický výhľad.  Príjemné bývanie v horúcich dňoch zabezpečujú dve samostatné klimatizované bytové jednotky. Nájomník bude mať k dispozícii strážené parkovacie miesto v oplotenom areáli komplexu.

Objekt SOHO TOWER sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra mesta Komárno, pešej zóny, pevnostného systému, termálneho kúpaliska, v najväčšom a najkrajšom parku mesta, v "PARKU ANGLIA". Dané okolie zabezpečí veľmi príjemné, tiché a pokojné bývanie v prostredí prírody s čistým ovzduším. Celý exteriér bytového domu je zateplený kvalitným termoizolačným materiálom a sú osadené nové plastové okná najvyššej kvality. Tieto stavebné úpravy zabezpečujú hlavný prínos pre zníženie režijných nákladov. K základnej vybavenosti komplexu SOHO TOWER patrí nový, najmodernejší a ekologicky šetrný výťah značky "OTIS" s rekuperáciou (spätné využitie elektrickej energie) a veľmi tichým chodom a videovrátnik. Samozrejmosťou sú bezpečnostné, protipožiarne a proti hlukové vchodové dvere do každého bytu a spoľahlivý kamerový systém.

 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0905886406!


Cena prenájmu : 510,- EUR + 80,- EUR réžia

 

Dátum poslednej aktualizácie: 02.07.2018

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno byt
na prenájom ID: 19242 40 m²
8,75 €/m²/mes. 350,00 €/mes.
Komárno byt
na prenájom ID: 18950 80 m²
5,63 €/m²/mes. 450,00 €/mes.
Komárno byt
na prenájom ID: 19344 70 m²
  cena v RK
NOVÉ
Komárno byt
na prenájom ID: 18973 65 m²
9,55 €/m²/mes. 620,00 €/mes.
Komárno byt
na prenájom ID: 19198 40 m²
8,75 €/m²/mes. 350,00 €/mes.
Komárno byt
na prenájom ID: 17083 160 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás