Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!

Vonzáskörzet: Komárno

tól 443 € havonta
140 000,00 €

601 m²

ID: 27785

 
Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!Na predaj 4i RD v Komárne IBA U NÁS!!!

Jellemzők

  • Az ingatlan állapota:Új ingatlan
  • sk
  • en
  • hu
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • pl
  • ru

Az ingatlan leírása

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj novopostavený samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom v Komárne, mestskej časti Harčáš. Dom so zastavanou plochou 143 m2 sa nachádza na rovinatom vo väčšej miere oplotenom pozemku s rozlohou 601 m2 vo vyhľadávanej novobudujúcej sa rezidenčnej štvrti v okrajovej časti mesta. 

Nehnuteľnosť sa predáva v stave holodom. Jedná sa o jednopodlažný rodinný dom so sedlovou strechou. Postavený je na betónových pásových základoch s vodorovnou izoláciou, podmurovka je z omietaných tehál do výšky 50cm. Zvislé obvodové a vnútorné nosné konštrukcie sú murované z tehál v hrúbke 400mm a 250 mm, priečky sú z tehál v hrúbke 125mm. Strecha je sedlová s dreveným krovom a krytina strechy je vyhotovená z pozinkovaného tvarovaného plechu s farebnou úpravou, pričom z rovnakého materiálu sú aj ostatné klampiarske konštrukcie. Okná sú plastové, vstupné dvere rovnako plastové. Vyhotovené sú všetky rozvody inžinierskych sietí, taktiež rozvody ústredného kúrenia.

Dispozične sa skladá zo vstupnej haly, z ktorej sú prístupné kuchyňa, jedáleň a obývacia izba. Denné priestory dopĺňa ešte komora, resp. technická miestnosť. Nočnú časť tvoria predsieň, tri spálne, kúpeľňa s toaletou a samostatné WC.

Dokončenie interiéru je už v plnej pôsobnosti nového majiteľa, ktorý si ho môže zrealizovať podľa vlastných predstáv a do štandardu, ktorý si zvolí sám, poprípade sa môže inšpirovať našou vizualizáciou.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0905 886 406 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

 

Az utolsó frissítés dátuma: 06.08.2021

Kapcsolat

Több infót kérek
A személyes adatok védelméről szóló törvény értelmében hozzájárulásomat adom, hogy személyes adataimat (név, vezetéknév, beosztás, telefon, e-mail) az üzemeltető, az ALPIA Ingatlanügynökség információs rendszere dolgozza fel ajánlat elkészítése érdekében.A hozzájárulás határozatlan időre szól.

Jobb ajánlatom van
A személyes adatok védelméről szóló törvény értelmében hozzájárulásomat adom, hogy személyes adataimat (név, vezetéknév, beosztás, telefon, e-mail) az üzemeltető, az ALPIA Ingatlanügynökség információs rendszere dolgozza fel ajánlat elkészítése érdekében.A hozzájárulás határozatlan időre szól.

Hasonló ingatlanok

Komárno ház
eladó ID: 24847 392 m²
tól 411 € havonta 331,63 €/m² 130 000,00 €
Komárno ház
eladó ID: 13878 488 m²
tól 348 € havonta 225,41 €/m² 110 000,00 €
Komárno ház
eladó ID: 20819 1 318 m²
29,59 €/m² 39 000,00 €