3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne

Lokalita: Komárno

od 199 € mesačne
62 900,00 €

77 m²

Úžitková plocha: 74,0 m²

ID: 26879

 
3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne3 izbový veľký čiastočne rekonštruovaný byt v Komárne

Charakteristiky

 • Stavebný materiál:panel
 • Poschodie: 1. poschodie
 • Nehnuteľnosť obsahuje:výťah, pivnica, balkón, kúpeľňa, WC, špajza
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické, verejné ústredné
 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • Okná:plastové
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

IBA U NÁS ponúkame na predaj priestranný 3 izbový slnečný, čiastočne zrekonštruovaný byt na ulici Pávia v Komárne. V aktuálnej ponuke bytov ide o najlepšiu cenu za m2 mimo 1. a 2. sídliska.

 

V rámci dispozície ide o veľmi obľúbený byt, kde sa v staršej rekonštrukcií preniesla kúpeľňa do komory a otvorila sa celá kuchyňa, čím je byt priestrannejší, svetlejší. V modernej vizualizácii, ktorá je vypracovaná podľa reálneho pôdorysu bytu je spracovaná kompletná nová rekonštrukcia aj so zariadením pre lepšiu predstavu a inšpiráciu budúcemu majiteľovi, ako by sa mohol byt zrekonštruovať a zariadiť, samozrejme ju bude mať k dispozícii.

 

Byt s celkovou výmerou 77m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 1. poschodí a skladá sa zo vstupnej chodby, veľkej obývačky, 2 izieb, otvorenej kuchyne s výstupom na balkón, kúpeľne, samostatného WC a komory. Podlahy tvoria plávajúca podlaha v izbách a dlažba v ostatných častiach bytu, okná sú plastové - všetko z pôvodnej rekonštrukcie a vchodové dvere sú nové. Výhodou je vlastný ohrev teplej vody, resp. odpojenie od ústredného kúrenia, kde sa byt vyhrieval elektrickými konvektormi, čím sú nižšie režijné náklady. K bytu prislúcha veľká murovaná pivnica, správcom je SVB, je bez ťarchy, kúpou ihneď voľný.

 

 Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

 

Dátum poslednej aktualizácie: 02.05.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno byt
na predaj ID: 26989 86 m²
od 243 € mesačne 894,17 €/m² 76 899,00 €
Komárno byt
na predaj ID: 25077 62 m²
od 227 € mesačne 1 161,29 €/m² 72 000,00 €
Komárno byt
na predaj ID: 26997 64 m²
od 174 € mesačne 859,38 €/m² 55 000,00 €