Na predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v Komárne

Lokalita: Komárno

od 246 € mesačne
77 700,00 €

59 m²

Úžitková plocha: 59,0 m²

ID: 23726

 
Na predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v KomárneNa predaj 2-izbový nadštandardný byt v SOHO Tower v Komárne

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické
 • Okná:plastové
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľmi pekný moderne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 59mv polyfunkčnom komplexe SOHO TOWER. Dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne, dvoch rozľahlých izieb a kúpeľne s toaletou. Orientovaný je na východnú stranu. Z balkóna, na ktorý je prístup zo všetkých izieb, je fantastický výhľad na pevnosť a termálne kúpalisko. Príjemné bývanie v horúcich dňoch zabezpečuje klimatizácia. K bytu patrí strážené parkovacie miesto v oplotenom areáli komplexu.

 

Byt má veľmi nízke režijné náklady a predáva sa so všetkým zariadením, ako je na fotkách. Výborná investičná príležitosť!

 

Odporúčam obhliadku!


Objekt SOHO TOWER sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra mesta Komárno, pešej zóny, pevnostného systému, termálneho kúpaliska, v najväčšom a najkrajšom parku mesta, v "PARKU ANGLIA". Dané okolie zabezpečí veľmi príjemné, tiché a pokojné bývanie v prostredí prírody s čistým ovzduším. Celý exteriér bytového domu je zateplený kvalitným termoizolačným materiálom a sú osadené nové plastové okná najvyššej kvality. Tieto stavebné úpravy zabezpečujú hlavný prínos pre zníženie režijných nákladov. K základnej vybavenosti komplexu SOHO TOWER patrí nový, najmodernejší a ekologicky šetrný výťah značky "OTIS" s rekuperáciou (spätné využitie elektrickej energie) a veľmi tichým chodom a videovrátnik. Samozrejmosťou sú bezpečnostné, protipožiarne a protihlukové vchodové dvere do každého bytu a spoľahlivý kamerový systém.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0905886406. 

Dátum poslednej aktualizácie: 17.12.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno byt
na predaj ID: 18750 73 m²
od 300 € mesačne 1 301,37 €/m² 95 000,00 €
Komárno byt
na predaj ID: 23911 52 m²
1 000,00 €/m² 52 000,00 €
Komárno byt
na predaj ID: 23490 58 m²
od 145 € mesačne 791,38 €/m² 45 900,00 €
Komárno byt
na predaj ID: 20778 45 m²
od 157 € mesačne 1 108,89 €/m² 49 900,00 €