ZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v Komárne

Lokalita: Komárno

od 272 € mesačne
86 000,00 €

75 m²

ID: 26619

 
ZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v KomárneZNÍŽENÁ CENA!! Krásne rekonštruovaný 3-izb byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v Komárne

Charakteristiky

 • Stavebný materiál:panel
 • Nehnuteľnosť obsahuje:výťah, pivnica, balkón, kúpeľňa, WC, murované jadro
 • Spôsob kúrenia:verejné ústredné
 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • Okná:plastové
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

ZNÍŽENÁ CENA!! Ponúkame Vám na predaj krásne a kvalitne rekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na VII. sídlisku v Komárne. Byt sa nachádza v stredovej zóne zatepleného 7. poschodového bytového domu s úžitkovou plochou 75 m2. Dispozične pozostáva z predizby, 2 nepriechodných izieb, priestrannej obývačky, jedálne, kuchyne, kúpeľne s vaňou a toalety.

 

Byt bol rekonštruovaný v 1. polovici r. 2020. Dispozične bol upravený - kúpeľňa bola zväčšená o chodbu medzi predizbou a kuchyňou, obývačka bola spojená s loggiou, z kuchyne bola vytvorená priestranná jedáleň a do komory bola presunutá kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi.

 

Byt sa predáva so zariadením, ktoré je na fotkách (okrem TV, pračky a sušičky), čiže je pripravený na nasťahovanie! K bytu prislúcha samostatná pivnica.

 

Medzi ďalšie výhody nehnuteľnosti patrí fantastická občianska vybavenosť - v blízkom okolí sú škôlky, školy, plaváreň, potraviny, obchody, zdravcentrum s lekárňou, dunajské nábrežie s plochami vhodnými na exteriérové športovanie.

 

Správcom bytového domu je Stavebné bytové družstvo.

 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 457 557 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Dátum poslednej aktualizácie: 12.03.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno byt
na predaj ID: 27004 66 m²
od 221 € mesačne 1 060,45 €/m² 69 990,00 €
Komárno byt
na predaj ID: 26989 86 m²
od 243 € mesačne 894,17 €/m² 76 899,00 €
Komárno byt
na predaj ID: 25401 81 m²
od 332 € mesačne 1 296,30 €/m² 105 000,00 €
Komárno byt
na predaj ID: 25503 64 m²
od 212 € mesačne 1 046,88 €/m² 67 000,00 €
NÁŠ TIP