Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!

Lokalita: Komárno

cena v RK

510 m²

ID: 26770

 
Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!Exkluzívna kombinácia nehnuteľností exkluzívne len u nás!

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Odpad:kanalizácia
 • Okná:plastové
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Rozmýšľate o pokojnom bývaní v centre mesta a zároveň riešite nové vhodné miesto pre Vaše podnikanie ideálne generujúce pasívny príjem z prenájmu jednej jeho časti? Potom máme niečo pre Vás. Ponúkame na predaj jedinečnú kombináciu nehnuteľností na Pevnostnom rade, v samom srdci mesta Komárna. Jedná sa o veľmi pekný rodinný dom s neobyčajným dvorom ukrytý pred zrakmi nič netušiacich okoloidúcich zástavbou meštianskych domov. Práve jeden z nich, po rekonštrukcii v roku 2009 prerobený na polyfunkčný objekt, je súčasťou tejto skvelej ponuky. Jeho spodná časť je ideálna na podnikanie, v súčasnosti je využívaná ako kancelária, ale vhodná je aj na zriadenie obchodnej prevádzky. Podkrovie je uspôsobené na nájomné bývanie, rovnako ale využiteľné aj na kancelárske priestory. Skvelá lokalita, pekné bývanie, zaujímavá investičná príležitosť!
Rodinný dom bol dokončený a daný do užívania v roku 2009. Dom je rozumne a veľmi šikovne rozdelený na dennú časť, ktorú predstavuje celé spodné podlažie tvorené priestrannou obývačkou s jedálňou, kuchyňou a kúpeľnou s WC a nočnú časť nachádzajúcu sa v dvojúrovňovom podkroví. Podkrovie je naozaj špecifické, majitelia využili maximum ponúknutého priestoru. Nachádzajú sa tam tri detské izby, jedna z nich s galériou a ešte jedna spálňa v galérii nad schodiskom. K dispozícii je veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou.

Dom má nízke režijné náklady! V dome je inštalované podlahové elektrické vykurovanie a v podkroví aj klimatizácia. Veľmi špecifickým doplnkovým zdrojom tepla je v strede domu osadená štýlová murovaná pec s uzavretým ohniskom. Ohrev vody je zabezpečovaný elektrickým zásobníkovým ohrievačom. 

K domu patrí veľmi pekne upravený uzavretý dvor s rozlohou 290 m2. Poskytuje tichú oázu s viacerými možnosťami využitia vďaka zaujímavému terasovitému riešeniu v rámci jeho revitalizácie uskutočnenej pred 2 rokmi. Parkovanie pre autá je riešené vo dvore, poprípade je možné parkovať aj priamo pred domom s výhodami rezidenta.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0905 886 406 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

 

Dátum poslednej aktualizácie: 08.02.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno dom
na predaj ID: 20787 243 m²
od 297 € mesačne 386,83 €/m² 94 000,00 €
Komárno dom
na predaj ID: 23570 511 m²
od 269 € mesačne 166,34 €/m² 85 000,00 €
Komárno dom
na predaj ID: 24847 392 m²
od 411 € mesačne 331,63 €/m² 130 000,00 €
Komárno dom
na predaj ID: 23991 950 m²
od 554 € mesačne 184,21 €/m² 175 000,00 €