Na predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci Moča

Lokalita: Moča

od 245 € mesačne
77 500,00 €

766 m²

ID: 19947

 
Na predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci MočaNa predaj veľmi pekný vidiecky dom v obci Moča

Charakteristiky

 • Vek stavby:viac ako 50 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom v pokojnej oblasti, v blízkosti Dunaja, v obci Moča. 

Dispozične dom pozostáva z 3 izieb, kuchyne, kúpeľne, WC, komory a vínnej pivnice. Na zvýšenom poschodí sa nachádza spálňa s východom na terasu a s nádherným výhľadom na upravenú záhradu. Patrí k nemu vínna pivnica. Exteriér domu je obklopený terasou  o rozlohe 90m2.

Rodinný dom je po rozsiahlej rekonštrukcii, ukončenej v apríli 2019. Boli použité prevažne kvalitné prírodné materiály, drevo a kameň. V rámci rekonštrukcie boli vymenené elektrické rozvody, vodovodné potrubie, okná. V kuchyni je osadený nábytok na mieru, renováciou prešla aj kúpeľňa. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom, kúrenie je riešené krbom a kachľami z prírodného kameňa. V rámci poslednej rekonštrukcie bola inštalovaná klimatizácia. Na zvýšenom poschodí sa nachádza spálňa s východom na terasu a s nádherným výhľadom na upravenú záhradu. V dedine je komplexná občianska vybavenosť.

Rodinný dom je vhodný na bývanie alebo aj ako chalupa, resp. na iné rekreačné využitie.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0905 886 406 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

 

Dátum poslednej aktualizácie: 12.11.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Moča dom
na predaj ID: 23999 0 m²
od 601 € mesačne   190 000,00 €
Moča dom
na predaj ID: 16178 802 m²
od 59 € mesačne 23,57 €/m² 18 900,00 €
Moča dom
na predaj ID: 23652 0 m²
od 110 € mesačne   35 000,00 €
Veľký Ostrov dom
na predaj ID: 21355 1 169 m²
od 69 € mesačne 18,82 €/m² 22 000,00 €
exkluzívne iba u nás