Pekný domček v blízkosti jazera na predaj, Čergov

Lokalita: Kolárovo

od 112 € mesačne
35 500,00 €

450 m²

Úžitková plocha: 50,0 m²

ID: 22745

 
Pekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, ČergovPekný domček v blízkosti jazera na predaj, Čergov

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:kvádra
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj dom,vzdialený 2 kilometre od mesta Kolárovo, v oblasti Čergov. Táto lokalita je tichá a príjemná, vhodná najmä pre ľudí, ktorí sa chcú vzdialiť od každodenného mestského ruchu. Dom s obytnou plochou 50 m2 sa nachádza na pozemku o rozlohe 400 m2. Nehnuteľnosť je veľmi dobre dispozične riešená. Pri vstupe do domu sa ocitnete v rohu predsiene a v kuchyni, kde je ručne vyrobená kuchynská linka so vstavanou dvojitou rúrou, keramickou varnou doskou a umývačkou riadu. Oproti kuchyni sa nachádza obývačka, kde je veľký mramorový krb, ktorý okrem príjemného tepla dodá zimným dňom pohodu a príjemnú domácu atmosféru. Z obývačky vedie na poschodie drevené schodisko do spálne, kde je vďaka veľkým oknám dostatok svetla. Z balkóna v tvare U je krásny výhľad na celé okolie (podľa potreby by sa dal prerobiť na jednu izbu). Na prízemí vedie úzka chodbička z obývačky do kúpeľne, kde je tehlový sprchový kút. Kohútiky sú všade v štýle Bronz Vintage. V kúpeľni sú dlaždice s dreveným motívom, v ostatných častiach domu je laminátová podlaha.Okná disponujú originálnymi drevenými roletami. 

V dome je zavedená mestská voda a elektrina. Odpadová voda je riešená žumpou. Kúrenie je možné okrem krbu aj elektrickými konvektormi. V záhrade je vykopaná diera pre trojmetrový bazén. Okrem toho sa tu nachádzajú rôzne ovocné stromy - lieska,orech,hruška,ringloty. 

Bližšie informácie Vám rada poskytnem na telefónnom čísle: 0908 481 686 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 05.11.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Kolárovo dom
na predaj ID: 20284 1 557 m²
od 77 € mesačne 15,74 €/m² 24 500,00 €
Kolárovo dom
na predaj ID: 18875 523 m²
od 633 € mesačne 382,41 €/m² 200 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Kolárovo dom
na predaj ID: 18729 973 m²
od 408 € mesačne 132,58 €/m² 129 000,00 €
Kolárovo dom
na predaj ID: 21023 570 m²
od 373 € mesačne 207,02 €/m² 118 000,00 €