Rodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti Komárna

Lokalita: Kava

cena v RK

0 m²

Úžitková plocha: 211,0 m²

ID: 20997

 
Rodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti KomárnaRodinný dom s hospodárstvom na predaj na polosamote v blízkosti Komárna
  • sk
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • hu
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom s funkčným hospodárstvom v krásnom a tichom prostredí na polosamote v  Komárne, v blízkosti mest. časti Kava. Rodinný dom bol pôvodne riešený ako dve samostatné  služobné bytové jednotky, ktoré boli prepojené, čím vznikol veľkorysý obytný priestor. Dispozične pozostáva z predsiene , kúpeľne, WC, veľkej kuchyne a 4 izieb .  

Dom je síce v pôvodnom, ale relatívne v dobrom stave, nakoľko je nepretržite obývaný a udržiavaný. Ide o tehlovú stavbu so zvýšenými základmi nad úroveň terénu, čo bráni vlhnutiu stien, preto sú zdravé a nepopraskané.  Sedlová škridlová strecha je tiež v dobrom stave s možnosťou vybudovania ďalších podkrovných obytných priestorov. Predmetom predaja rodinného domu je aj ďalšia hospodárska budova v blízkosti domu a zachovalá maštaľ . V okolí budov je udržiavaný pozemok o výmere 2,4 ha - trvalý trávnatý porast a 1,5 ha orná pôda.

Na atraktivite tejto nehnuteľnosti pridáva aj to, že sa nachádza na konci čiastočne spevnenej príjazdovej cesty s mostom ponad kanál, ktorý je v tesnej blízkosti domu, na ktorom je možnosť rybolovu.V blízkosti sú dve ďalšie hospodárstva s dobrými susedskými vzťahmi.

Ideálne pre nadšencov farmárčenia s možnosťou trvalého bývania, prípadne aj ako víkendové sídlo.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle: 0910 678 999 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 20.02.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Zlatná na Ostrove dom
na predaj ID: 13644 1 000 m²
od 89 € mesačne 26,00 €/m² 26 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Kolárovo dom
na predaj ID: 19836 368 m²
od 213 € mesačne 168,21 €/m² 61 900,00 €
ZNÍŽENÁ CENA
Iža dom
na predaj ID: 21456 1 940 m²
od 179 € mesačne 26,80 €/m² 52 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Búč dom
na predaj ID: 21452 1 668 m²
od 86 € mesačne 14,99 €/m² 25 000,00 €