Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.

Lokalita: Komárno

od 310 € mesačne
89 990,00 €

816 m²

Úžitková plocha: 91,0 m²

ID: 21632

 
Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.Veľký rodinný dom na Alžbetinom ostrove v Komárne.
  • sk
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • hu
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom v tichej uličke, s dobrým prístupom na Alžbetinom ostrove v Komárne. 

Dom má šikmú strechu z vlnitého plechu a je postavený z yporových tvárnic. 

Dispozične pozostáva: 

na prízemí : z garáže, haly, komory, chodby , kuchyne , kúpeľne s WC

na poschodí : zo 4 izieb , veľkého balkónu s 2 prístupmi, kúpeľne s WC.

Dom je napojený na všetky IS : vodovod, kanalizáciu, plyn a elektrinu a má aj vlastnú studňu  s kvalitným čerpadlom.

Pred 2 rokmi bolo vybudované ústredné kúrenie a aj nové rozvody vody a kanalizácie.

Kúrenie aj teplú vodu zabezpečuje nový moderný digitálny plynový kotol. V hale na prízemí sa nachádza funkčný krb s výduchmi do každej izby.

Okná boli čiastočne menené za plastové a v kúpeľniach bola menená sanita.

 

Na peknom udržiavanom pozemku o výmere 816 m2 sa nachádza ešte jedna murovaná  budova bez súpisného čísla o výmere 31 m2, ktorá slúži aktuálne ako dieľňa a ešte jedna malá podzemná murovaná pivnica. 

 

Výhodou domu je, že sa nachádza na veľkom slnečnom pozemku bez problémov so spodnou vodou a je v relatívne dobrom stave bez prasklín a vlhnutia stien s dobrou strechou. Dáva dobrý základ na úpravu a prestavbu podľa vlastných predstáv. 

 

 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 29.06.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno dom
na predaj ID: 16232 1 370 m²
od 1206 € mesačne 255,47 €/m² 350 000,00 €
Komárno dom
na predaj ID: 19987 400 m²
od 513 € mesačne 372,50 €/m² 149 000,00 €
Komárno dom
na predaj ID: 20265 1 079 m²
od 341 € mesačne 91,75 €/m² 99 000,00 €
Komárno dom
na predaj ID: 13878 488 m²
od 430 € mesačne 256,15 €/m² 125 000,00 €