Na prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWER

Lokalita: Komárno

600,00 €/mes.

61 m²

ID: 26062

 
Na prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWER

Charakteristiky

  • Poschodie: 6. poschodie
  • sk
  • en
  • hu
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Na prenájom krásny 2-izbový kompletne zariadený byt v Komárne. Byt s rozlohou 61m2 sa nachádza na 6. poschodí v nadštandardnom  polyfunkčnom komplexe SOHO TOWER. Dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne, dvoch nepriechodných izieb a kúpeľne s toaletou. Orientovaný je na tichšiu západnú stranu, do parku Anglia. Z balkóna, ktorý má dĺžku takmer 15m je fantastický výhľad na staré mesto a aj rieku Dunaj. K bytu patrí strážené parkovacie miesto v oplotenom areáli komplexu a pivnica. Byt má veľmi nízke režijné náklady, tým pádom ponúka aj veľmi zaujímavú investičnú príležitosť.

 

Objekt SOHO TOWER sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra mesta Komárno, pešej zóny, pevnostného systému, termálneho kúpaliska, v najväčšom a najkrajšom parku mesta, v "PARKU ANGLIA". Dané okolie zabezpečí veľmi príjemné, tiché a pokojné bývanie v prostredí prírody s čistým ovzduším. Celý exteriér bytového domu je zateplený kvalitným termoizolačným materiálom a sú osadené nové plastové okná najvyššej kvality. Tieto stavebné úpravy zabezpečujú hlavný prínos pre zníženie režijných nákladov. K základnej vybavenosti komplexu SOHO TOWER patrí nový, najmodernejší a ekologicky šetrný výťah značky "OTIS" s rekuperáciou (spätné využitie elektrickej energie) a veľmi tichým chodom a videovrátnik. Samozrejmosťou sú bezpečnostné, protipožiarne a protihlukové vchodové dvere do každého bytu a spoľahlivý kamerový systém.

Nájomné spolu s režijnými nákladmi je 600 eur. Platí sa dvojmesačná kaucia pri podpise zmluvy.

V prípade záujmu o bližšie informáciu, či obhliadku ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle:0905 886 406.

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 22.09.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno byt
na prenájom ID: 26192 49 m²
10,20 €/m²/mes. 500,00 €/mes.
Komárno byt
na prenájom ID: 25577 50 m²
9,00 €/m²/mes. 450,00 €/mes.
Komárno byt
na prenájom ID: 26217 57 m²
7,02 €/m²/mes. 400,00 €/mes.
exkluzívne iba u nás
Komárno byt
na prenájom ID: 24721 60 m²
9,17 €/m²/mes. 550,00 €/mes.