Na prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWER

Lokalita: Komárno

600,00 €/mes.

61 m²

Úžitková plocha: 61,0 m²

ID: 24869

 
Na prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWERNa prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v SOHO TOWER

Charakteristiky

 • Poschodie: 4. poschodie
 • Okná:plastové
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Na prenájom 2-izbový krásne zariadený byt v Komárne. Byt s rozlohou 61m2 sa nachádza v polyfunkčnom komplexe SOHO TOWER. Dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne, dvoch nepriechodných izieb a kúpeľne s toaletou. Orientovaný je na tichšiu západnú stranu, do parku Anglia. Z balkóna, ktorý má dĺžku takmer 15m je fantastický výhľad. K bytu patrí strážené parkovacie miesto v oplotenom areáli komplexu a pivnica.

Objekt SOHO TOWER sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra mesta Komárno, pešej zóny, pevnostného systému, termálneho kúpaliska, v najväčšom a najkrajšom parku mesta, v "PARKU ANGLIA". Dané okolie zabezpečí veľmi príjemné, tiché a pokojné bývanie v prostredí prírody s čistým ovzduším. Celý exteriér bytového domu je zateplený kvalitným termoizolačným materiálom a sú osadené nové plastové okná najvyššej kvality. Tieto stavebné úpravy zabezpečujú hlavný prínos pre zníženie režijných nákladov. K základnej vybavenosti komplexu SOHO TOWER patrí nový, najmodernejší a ekologicky šetrný výťah značky "OTIS" s rekuperáciou (spätné využitie elektrickej energie) a veľmi tichým chodom a videovrátnik. Samozrejmosťou sú bezpečnostné, protipožiarne a protihlukové vchodové dvere do každého bytu a spoľahlivý kamerový systém.

 

Cena prenájmu je 600 EUR vrátane režijných nákladov. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí zábezpeka vo výške 2 mesačných nájmov.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle:0905 886 406.

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 08.05.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno byt
na prenájom ID: 24706 59 m²
10,17 €/m²/mes. 600,00 €/mes.
Komárno byt
na prenájom ID: 24837 22 m²
12,27 €/m²/mes. 270,00 €/mes.