LEFOGLALVA
 
ID: 37265
 / 8

tól 344 € havonta
73 900,00 €

Eladó

Na predaj tehlový 2 izbový byt na II. sídlisku v Komárne

Vonzáskörzet: Komárno

2 szobák

|

57

|

1296.49  €/m²

45 napok
|
152 x
|
3 x

Leírás

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt s úžitkovou plochou 57 m² na 2. poschodí, situovaný na II. sídlisku v Komárne. Byt sa nachádza v pôvodnom, avšak zachovalom stave – je udržiavaný a ihneď obyvateľný. Pre tých, ktorí preferujú postupnú rekonštrukciu podľa vlastného vkusu a bez časového tlaku, ide o ideálnu voľbu.

Napriek pôvodnému stavu interiéru prešiel bytový dom aj samotný byt dôležitými modernizáciami:

✅ Zateplený bytový dom – vďaka komplexnému zatepleniu fasády sa výrazne znižujú náklady na vykurovanie.
✅ Nová strecha – jedna z najväčších a najdrahších investícií do bytového domu je už za vami. 

✅ Nové plastové okná – moderné plastové okná zabezpečujú výbornú tepelnú aj zvukovú izoláciu.
✅ Nové radiátory – v 3 miestnostiach sú vymenené radiátory na nové, ktoré efektívne a rovnomerne distribuujú teplo. 

Správcom bytu je SVB. Táto ponuka je ideálna pre mladé páry, aj pre investorov.

Kontaktujte nás ešte dnes a zabezpečte si obhliadku na 0917390271

Jellemzők

Az ingatlan állapota:eredeti
Emelet: 2. emelet
Ablakok:műanyag
A fűtési rendszer típusa:központi gáz
Építkezési anyag:tégla
Parkolás:közparkolás (nyilvános)
Épület hőszigetelése:hőszigetelve
Lehetőség jelzáloghitelre :igen

Az utolsó frissítés dátuma: 08.04.2026

Több infót kérek
A személyes adatok védelméről szóló törvény értelmében hozzájárulásomat adom, hogy személyes adataimat (név, vezetéknév, beosztás, telefon, e-mail) az üzemeltető, az ALPIA Ingatlanügynökség információs rendszere dolgozza fel ajánlat elkészítése érdekében.A hozzájárulás határozatlan időre szól.