od 694 € mesačne
149 000,00 €
Moderný 2 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe Danubia Residence Komárno
Lokalita: Komárno
2 iz.
49 m²
3040.82 €/m²
Opis
Hľadáte moderné, útulné a kompletne zariadené bývanie, kde spojíte výhody mestského života s pocitom vlastného súkromného priestoru?
Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt na prízemí v prestížnom rezidenčnom projekte Danubia Residence v Komárne – jednom z najmodernejších a najžiadanejších nových bytových projektov v regióne.
Celková úžitková plocha bytu je 49,1 m², čo pri inteligentnej dispozícii 2-izbového bytu vytvára príjemný, vzdušný a funkčný priestor pre jednotlivca, pár alebo malú rodinu. Avšak skutočným skvostom tejto ponuky je predzáhradka s rozlohou 60 m² a balkón s výmerou 10,95 m².
Predzáhradka je orientovaná do tichého dvora, čo vám garantuje maximálne súkromie a pokoj.
Jednou z najväčších výhod tejto ponuky je fakt, že byt sa predáva kompletne zariadený, tak ako vidíte na fotkách. Nemusíte riešiť stresujúce sťahovanie nábytku, nakupovanie spotrebičov ani zdĺhavé zariaďovanie. Stačí sa zbaliť a prísť!
Vykurovanie a energie - samostatné elektrické podlahové vykurovanie.
Ohrev teplej vody - elektrický bojler s tepelným čerpadlom.
Zelená strecha - prístup na zelenú strechu pre všetkých obyvateľov domu – toto je skutočne nadštandardný prvok, ktorý Danubia Residence odlišuje od bežných novostavieb. Zelená strecha slúži ako spoločný relaxačný priestor s výhľadom na okolie.
Bezbariérový prístup - byt je plne prístupný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, seniorov, rodičov s kočíkmi.
Konštrukcia a zateplenie - železobetón + tehla – masívna, odolná a akusticky výborná konštrukcia, ktorá garantuje dlhú životnosť stavby, dobrú zvukovú izoláciu medzi bytmi a stabilnú teplotu v interiéri. Moderné zateplenie fasády minimalizuje tepelné straty, znižuje náklady na vykurovanie a zároveň chráni konštrukciu pred poveternostnými vplyvmi.