Rodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, Gbelce

Lokalita: Gbelce

od 395 € mesačne
125 000,00 €

1 545 m²

ID: 23203

 
Rodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, GbelceRodinný dom/Pneuservis/Kaderníctvo/Bufet na predaj, Gbelce

Charakteristiky

 • Vek stavby:menej ako 20 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:tehla
 • Spôsob kúrenia:ústredné palivové, lokálne palivové
 • Okná:plastové
 • Elektrická prípojka:230 / 400V
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj podnikateľský objekt na strategicky výhodnom mieste, na hlavnom ťahu v Gbelciach. Pozostáva z viacerých zabehnutých prevádzok a rodinného domu na pozemku o rozlohe 1486 m2. Hneď pri vstupe pred pozemkom sa nachádza vlastné parkovisko. V prednej časti domu sa nachádza zabehnutý bufet, ktorý ostáva v prevádzke, ďalej kaderníctvo so stálou klientelou. Priestory sú vybavené a majú vlastné vstupy. Z dvora, na ktorom je tiež vlastné parkovisko sa vchádza z jednej strany do ohradeného dvora prislúchajúceho k domu, pričom na priedomí je altánok. V zadnej časti pozemka je veľká autodielňa/pneuservis s plným technickým vybavením a kanceláriou, ktoré sa nachádza v cene. Ďalej vedľa autodielne je veľká garáž s montážnou jamou. V bočnej časti pozemka sa nachádza oddelená záhrada určená pre rekreáciu. Rodinný dom je plne rekonštruovaný a dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne, obývacej miestnosti, spálne, pracovne a kúpeľne s toaletou. Ďalej sa tu nachádza letná kuchyňa, špajza a skladové priestory. 

Prevádzky sa postupujú s nájomnými zmluvami, klientela je stála, nájomníci ostávajú. 

Na pozemku sú 2 voľné parcely, na ktorých možná ďalšia stavba. 

V cene sa nachádza zariadenie domu, technické vybavenie pneuservisu a autodielne. 

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0907 120 868

Dátum poslednej aktualizácie: 02.01.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Dvory nad Žitavou dom
na predaj ID: 23894 1 376 m²
od 411 € mesačne 94,48 €/m² 130 000,00 €
Nová Vieska dom
na predaj ID: 18967 2 126 m²
od 123 € mesačne 18,30 €/m² 38 900,00 €
exkluzívne iba u nás
Nová Stráž dom
na predaj ID: 23547 349 m²
od 329 € mesačne 297,99 €/m² 104 000,00 €
Kolárovo dom
na predaj ID: 24289 382 m²
od 115 € mesačne 95,55 €/m² 36 500,00 €