ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!

Lokalita: Komárno

od 503 € mesačne
159 000,00 €

601 m²

ID: 30234

 
ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Komárne, Novej Stráži na predaj len u nás!

Charakteristiky

  • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
  • sk
  • en
  • hu
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom  v Komárne, v mestskej časti Nová Stráž. Je situovaný na rovinatom pozemku s rozlohou 601m2. Nachádza sa vo veľmi príjemnej, nefrekventovanej časti Novej Stráže, len pár minút chôdze od Dunaja.

 

Dom má dve podlažia. Nadzemné podlažie s rozlohou 120 m2 sa dispozične skladá z chodby, haly. kuchyne, veľkej obývačky s východom na terasu, 3 spální, jednej kúpeľne s toaletou a jednej samostatnej toalety. V suteréne sa okrem garáže nachádza technická mestnosť, práčovňa, letná kuchyňa a ďalšie dve miestnosti vhodné na uskladnenie rôznych vecí, poprípade sa dajú aj zobytniť, či im vymyslieť novú úžitkovú funkciu.

Dom je v relatívne pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave. Je napojený na všetky inžinierske siete, pričom vykurovanie je zabezpečované plynovým kotlom, rovnako ohev ohrev teplej vody. V hale je umiestnený krb a osadená klimatizačná jednotka, ktoré ponúkajú alternatívne možnosti vykurovania.

Pozemok je pekný, symetrický, v záhrade sú viaceré ovocné stromy, pričom priestor je ideálny na výstavbu bazéna, altánku a podobne. 

 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905886406 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Dátum poslednej aktualizácie: 10.01.2023

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno dom
na predaj ID: 29187 800 m²
od 680 € mesačne 268,75 €/m² 215 000,00 €
Komárno dom
na predaj ID: 26422 451 m²
od 915 € mesačne 640,80 €/m² 289 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Komárno dom
na predaj ID: 30015 1 320 m²
od 411 € mesačne 98,48 €/m² 130 000,00 €
exkluzívne iba u nás