ZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v Pribete

Lokalita: Pribeta

69 000,00 €

237 m²

Úžitková plocha: 155,0 m²

ID: 21686

 
ZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v Pribete

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
 • Typ podnikateľského objektu:prevádzky
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt, ktorý slúži ako zabehnutá prevádzka obchodu s potravinami vykazujúca pozitívne ekonomické výsledky. Možnosť prevzatia a pokračovania podnikateľského zámeru.

 

Tehlový prízemný objekt s plechovou sedlovou strechou bol postavený v roku 2011 a možno ho považovať za novostavbu.

Dispozične pozostáva :

z veľkého priestoru predajne, skladu so samostatným prístupom s možnosťou vykladania paliet, miestnosti s WC pre personál a umývadlom, ktorá zároveň slúži aj ako technická miestnosť. Z prednej strany je ďalší samostatný vchod do dvoch priechodných miestností, ktoré slúžia ako prevádzka občerstvenia s výdajným okienkom z priestoru potravín a miestnosti s oddelenými dvoma WC aj s umývadlom .

Zavedené IS : vodovod, plyn, elektrina. Odpadové vody sú vyvedené do žumpy. Kúrenie je ústredné podlahové pričom vykurovacím zdrojom aj na teplú vodu je plynový kotol.

 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle: 0915 781 049 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Dátum poslednej aktualizácie: 03.08.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Dulovce komerčné
na predaj ID: 25337 4 318 m²
37,05 €/m² 160 000,00 €
Komárno komerčné
na predaj ID: 16092 293 m²
631,40 €/m² 185 000,00 €
Komárno komerčné
na predaj ID: 14160 12 789 m²
28,00 €/m² 358 092,00 €