ZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v Pribete

Lokalita: Pribeta

69 000,00 €

237 m²

Úžitková plocha: 155,0 m²

ID: 21686

 
ZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v PribeteZNÍŽENÁ CENA -Predaj podnikateľského objektu - predajne potravín v Pribete

Charakteristiky

  • Typ podnikateľského objektu:prevádzky
  • sk
  • en
  • hu
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt, ktorý slúži ako zabehnutá prevádzka obchodu s potravinami vykazujúca pozitívne ekonomické výsledky. Možnosť prevzatia a pokračovania podnikateľského zámeru.

 

Tehlový prízemný objekt s plechovou sedlovou strechou bol postavený v roku 2011 a možno ho považovať za novostavbu.

Dispozične pozostáva :

z veľkého priestoru predajne, skladu so samostatným prístupom s možnosťou vykladania paliet, miestnosti s WC pre personál a umývadlom, ktorá zároveň slúži aj ako technická miestnosť. Z prednej strany je ďalší samostatný vchod do dvoch priechodných miestností, ktoré slúžia ako prevádzka občerstvenia s výdajným okienkom z priestoru potravín a miestnosti s oddelenými dvoma WC aj s umývadlom .

Zavedené IS : vodovod, plyn, elektrina. Odpadové vody sú vyvedené do žumpy. Kúrenie je ústredné podlahové pričom vykurovacím zdrojom aj na teplú vodu je plynový kotol.

 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle: 0915 781 049 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Dátum poslednej aktualizácie: 03.08.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno komerčné
na predaj ID: 24370 7 m²
107,14 €/m² 750,00 €
Chotín komerčné
na predaj ID: 27545 233 m²
od 136 € mesačne 184,55 €/m² 43 000,00 €
Komárno komerčné
na predaj ID: 27333 250 m²
240,00 €/m² 60 000,00 €
exkluzívne iba u nás