from 1160 € per month
249 000,00 €
House for sale, Dolný Štál
Location: Dolný Štál
4 rooms
637 m²
390.89 €/m²
Characteristics
Benefits
- Najlepšia cena za m2
- Najlacnejšia v okolí
Date of last update: 21.04.2026
Contact