Penzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na Ostrove

Lokalita: Zlatná na Ostrove

1 550 000,00 €

72 216 m²

Úžitková plocha: 1 200,0 m²

ID: 24751

 
Penzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na OstrovePenzión a reštaurácia na predaj, Zlatná na Ostrove

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Elektrická prípojka:áno
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Stavebný materiál:tehla
 • Typ podnikateľského objektu:iné
 • Typ prevádzky:penzión
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj dvojpodlažný penzión s reštauráciou v Zlatnej na Ostrove. Je situovaný v príjemnom a atraktívnom prostredí pri jazierku s rozlohou 2,8 ha, ktoré je súčasťou areálu a na ktorom sa organizujú vlastné rybárske preteky pre pozvaných hostí.

 

Celková plocha pozemku je 72216 m2. Zastavaná plocha je 1600 m2 a úžitková plocha je 1200 m2

Ubytovanie je zabezpečené v 25 izbách, ktoré sú rozdelene na

- 2 VIP izby,
- 1 apartmán,
- 17 dvojlôžkových izieb, pri 6 z nich možnosť prístelky,
- 4 dvojlôžkové izby s oddelenými lôžkami,
- 1 izba pre zdravotne handicapovaných.
Pre najmenších je k dispozícii detská postieľka.
Klimatizované izby sú vybavené chladničkou, LCD televízorom, DVD prehrávačom, telefónom a prístupom na internet.

Reštauračná časť má kapacitu 50 miest na sedenie. Rozšíriť sa dá o 30 miest, ktoré sa nachádzajú v salóniku. Ďalších 80 miest je na krytej terase na brehu jazera. 

Súčasťou objektu je Wellness, ktorý ponúka perličkový kúpeľ a fínsku saunu. Pri budove je vonkajší bazén s veľkosťou 69 m2 a kaviareň.  

 

Pre priaznivcov aktívneho oddychu je k dispozícii tenisový dvorec,  minifutbalové ihrisko a detské ihrisko pre najmenších.

Penzión sa využíva na rodinné oslavy, obchodné rokovania, prednášky alebo vzdelávacie kurzy konané v salóniku a novej až 100 miestnej konferenčnej miestnosti. Obidve sú klimatizované a vybavené najmodernejším technickým vybavením.

Parkovisko je strážené. Celý areál je oplotený. 

 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049, prosím kontaktovať iba v prípade vážneho záujmu a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 12.02.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Kravany nad Dunajom komerčné
na predaj ID: 20893 536 m²
od 164 € mesačne 97,01 €/m² 52 000,00 €
Hurbanovo komerčné
na predaj ID: 26188 3 570 m²
196,08 €/m² 700 000,00 €