Podnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, Stratená

Lokalita: Stratená

299 250,00 €

1 362 m²

Úžitková plocha: 1 018,0 m²

ID: 12794

 
Podnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, StratenáPodnikateľský objekt na predaj - rekreačná chata pri Dobšinskej ľadovej jaskyni, Stratená

Charakteristiky

 • Typ podnikateľského objektu:iné
 • Vek stavby:menej ako 20 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
 • Spôsob kúrenia:ústredné elektrické
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Elektrická prípojka:áno
 • Kanalizačná prípojka:áno
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s príslušenstvom, bezprostredne pri Dobšinskej ľadovej jaskyni v Národnom parku Slovenský raj. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 1362m2,  z čoho zastavaná plocha činí 525m2.  Chata má murované obvodové múry s dreveným obkladom z vonkajšej strany. Kúrenie v izbách je riešené elekrickými konvektormi, v spodnej časti je elektrické podlahové kúrenie. V budove je nadštandartne riešený elektrický rozvod, ako aj vetranie. K dispozícii je aj projekt na zmenu systému kúrenia na drevnú štiepku. V izbách sú plávajúce PVC podlahy a na chodbe, spol. miestnosti, kuchyni a sociálnych zaradeniach je nová keramická dlažba. Okná sú drevené eurookná, resp. Velox.

 

Objekt dispozične pozostáva z troch častí, z ktorých časť 1 a časť 2 sú prepojené spojovacou chodbou. V hlavnom objekte na prízemí sa nachádza vstupná hala, recepcia, lyžiareň, bar, spol.miestnosť, sklady, WC k spol. priestorom, technická miestnosť, spojovacia chodba, ktorá vedie k časti 1 a tri izby so soc.zariadením a kuchynským kútikom. Na poschodí sa nachádzajú 2 apartmány s 2 spálňami, kúpelňou a kuchynkou a 2 samostatné izby, každá s vlastnou kúpelňou a kuchynským kútikom. Prístavba s ubytovaním a saunou obsahuje: garáže s technickými miestnosťami, saunu s vlastnými sprchami, apartmán s dvomi spálňami, kuchyňou , komorou a dvomi kúpelňami. Prístavba je prepojená s hlavným objektom spojovacou chodbou. 3 časť pozostáva zo  spol.miestnosti a fitness. V miestnosti sa nachádza krb a je obložená drevom. Na pozemku sa ešte nachádza altánok s ohniskom. V blízkosti sa ďalej nachádzajú 2 golfové ihriská do cca 30 km, medzinárodné letisko Poprad cca 30 km, Vysoké Tatry cca 50 km, lyžiarske strediská vzdialené niekoľko minút autom, svetový speleologický unikát Aragonitová jaskyňa, rekreačné oblasti Dedinky, Mlynky, turistické strediská s využitím možnosti cykloturistiky a výletov na vyznačených chodníkoch v krásnej prírode.  V roku 2015 bol vypracovaný znalecký posudok na hodnotu nehnuteľnosti v sume 430.000 Eur, čo je podstatne vyššia suma,  ako terajšia predajná cena, nakoľko sa majiteľom objektu  zmenili podnikateľské plány. 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0905 886 406 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Dátum poslednej aktualizácie: 19.03.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Patince komerčné
na predaj ID: 11525 0 m²
od 196 € mesačne   62 000,00 €
Komárno komerčné
na predaj ID: 21571 4 730 m²
od 1044 € mesačne 69,77 €/m² 330 000,00 €
Kravany nad Dunajom komerčné
na predaj ID: 20893 536 m²
od 158 € mesačne 93,28 €/m² 50 000,00 €
Tôň komerčné
na predaj ID: 23770 0 m²
  cena v RK
NÁŠ TIP