Podnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, Kolárovo

Lokalita: Kolárovo

cena v RK

9 850 m²

Úžitková plocha: 9 850,0 m²

ID: 24340

 
Podnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, KolárovoPodnikateľský objekt spolu s firmou na predaj, Kolárovo

Charakteristiky

  • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
  • sk
  • en
  • hu
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj firmu s výrobným areálom v Kolárove, ktorá sa nachádza na pozemku s rozlohou 810 m2.

 

Firma sa zaoberá výrobou rôznych obalových, dekoračných a upomienkových tovarov z celofánu, papiera a kartónu. Objekt je účelovo delený na prevádzkovú časť so skladovými priestormi a na výrobnú časť s administratívnymi miestnosťami. Výrobno-administratívna časť dispozične pozostáva z chodby, 2 kancelárii, jedálne, 3 šatní, umyvárne, 2 predsiení s wc, menšieho skladu, 2 dielní a z časti expedície. Nosná konštrukcia je z montovaných oceľových skeletov. Podlahy sú betónové s povrchovou úpravou a keramická dlažba.
Kúrenie v administratívnych častiach je riešené radiátormi a na ostatné využívajú teplovzdušné kalorifery. Vonkajšie dvere a okná sú plastové a vnútorné dvere sú drevené.
Objekty boli postavené v roku 2015 takže sú vo veľmi dobrom stave ako nové.

 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Dátum poslednej aktualizácie: 12.02.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Kolárovo komerčné
na predaj ID: 29312 200 m²
  cena v RK
Kolárovo komerčné
na predaj ID: 22925 664 m²
69,28 €/m² 46 000,00 €
Kolárovo komerčné
na predaj ID: 27517 873 m²
od 816 € mesačne 295,53 €/m² 258 000,00 €
Tôň komerčné
na predaj ID: 23770 752 m²
  cena v RK
NÁŠ TIP