Zabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, Komárno

Lokalita: Komárno

od 1988 € mesačne
628 000,00 €

869 m²

ID: 13526

 
Zabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, KomárnoZabehnutá pekáreň s predajňou na predaj, Komárno

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Elektrická prípojka:áno
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Kanalizačná prípojka:áno
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové
 • Vek stavby:menej ako 30 rokov
 • Stavebný materiál:tehla / kvadra
 • Typ podnikateľského objektu:výrobné priestory
 • Typ prevádzky:iné
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zabehnutú pekáreň s predajňou v Komárne.

 

Podnikateľský objekt sa predáva kompletne zariadený. Výborná príležitosť získať rozbehnuté podnikanie so širokou klientelou a poskytnutím Know How, prípadne aj so 17 stálymi zamestnancami a všetkými výrobnými zariadeniami a to : rozvalovač-ROLFIX, dieže, delička cesta, rožkový stroj, fritéza na šišky, parnička na knedle s kysiarňou. Stabilnú klientelu predajne dopĺňajú zamestnanci okolitých firiem. Pekáreň dodáva svoje výrobky viac ako 40 predajniam, niektorým aj viackrát denne pomocou troch rozvozových áut, ktoré sú taktiež predmetom predaja. Pekáreň sa môže pochváliť výrobkami, ktoré získali mnohonásobné ocenenia na Slovensku, ako aj v zahraničí. Označené sú ministerstvom hospodárstva a rozvoja vidieka značkou kvality SK Gold.

 

Objekt bol postavený v roku 1992, prístavby sa realizovali v rokoch 1995 a 2004. Jedná sa o poschodovú stavbu, ktorá bola postavená v kombinácii tehly, panelu a betónových tvárnic. Pozostáva zo 16 miestností a to: prízemie-predajňa, silo, sklady, miešareň, výrobňa, expedícia s dvojgarážou, sociálna miestnosť. Prvé poschodie disponuje kancelárskymi priestormi, šatňami, sociálnymi miestnosťami, skladom, archívom. Objekt je klimatizovaný a zabezpečený kamerovým systémom a alarmom. V prípade záujmu len o kúpu nehnuteľnosti bez výbavy pekárne, zariadenia a vozidiel je možné dohodnúť sa na cene. 

 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Dátum poslednej aktualizácie: 03.08.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno komerčné
na predaj ID: 28605 34 m²
1 529,41 €/m² 52 000,00 €
Komárno komerčné
na predaj ID: 25374 100 m²
100,00 €/m² 10 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Komárno komerčné
na predaj ID: 27333 250 m²
120,00 €/m² 30 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Komárno komerčné
na predaj ID: 14160 12 789 m²
28,00 €/m² 358 092,00 €