Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!

Lokalita: Komárno

30 000,00 €

250 m²

ID: 27333

 
Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!Piváreň Barbell and Beer v Komárne na predaj!

Charakteristiky

  • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
  • sk
  • en
  • hu
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkam na odstúpenie veľmi obľúbenú štýlovo zariadenú piváreň Barbell and Beer v Komárne.
Ak hľadáte vynikajúcu investičnú príležitosť, prísť do hotových priestorov a pokračovať v úspešnom podnikaní, toto je tá správna voľba za super cenu!!! 
Zákazníci si obľúbili okrem príjemného jedinečného prostredia a vždy prívetivého personálu hlavne ponuku pravých remeselných pív, kvalitného alkoholu, skvelej kávy, rôznych čajov a chutných limonád. Piváreň je známa aj predajom skvelých domácich paštét a fantastických obložených mís k vínu a pivu. Podrobnejšie informácie ako aj virtuálnu prehliadku nájdete na vlastnej webovej stránke pivárne https://web.barbellandbeer.sk/.

Prevádzku tvorí hlavná miestnosť, sociálne zariadenia (dámy, páni, personál), vnútorný sklad, kuchynka a terasa. V hlavnej klimatizovanej miestnosti sa nachádza plne vybavený bar a až do 80 miest na sedenie. Výhodou je možnosť prevádzkovania vonkajšej terasy s rozlohou cca100 m2 s počtom miest na sedenie cca 50. Veľkým bonusom je bezproblémové parkovanie, nakoľko je možnosť parkovania ako pred samotnou pivárňou, tak aj na priľahlom parkovisku.
Cena za odstup tejto zabehnutej pivárne je 30.000,- EUR bez DPH. Odstupuje sa s celým svojím zázemím, overenými dodávateľmi, personálom a pravdaže vrátane komplet dokumentácie a všetkými povoleniami. V cene je taktiež všetok tovar a výbava podniku.

Dôvodom odstúpenia je mimoriadna zaneprázdnenosť majiteľov v rámci iných podnikateľských aktivít. Prevádzka potrebuje majiteľa, ktorý sa jej bude vedieť plnohodnotne venovať a ďalej ju rozvíjať. Táto piváreň si už vybudovala svoje meno a vďaka svojej tradícii, polohe a vybudovanej klientele je predurčená na úspech.

Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0905886406.

 

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 01.02.2022

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Komárno komerčné
na predaj ID: 14160 12 789 m²
28,00 €/m² 358 092,00 €
Komárno komerčné
na predaj ID: 28605 34 m²
1 529,41 €/m² 52 000,00 €